“GETEK’19” Etkinliği Düzenlendi

Destekçileri arasında yer aldığımız Gelişen Teknoloji Günleri “GETEK’19” etkinliği IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa öğrenci kolu iş birliği ile 26-27 Kasım tarihleri arasında İÜC Mühendislik Fakültesi’nde gerçekleşti.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa’dan Siber Güvenlik Atağı

Akıllı cihazların siber güvenlik testlerinin yapılması amacıyla İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa’da kurulan Nesnelerin İnterneti Ekosistemi Güvenlik Test ve Değerlendirme Merkezi (ISTEC) düzenlenen tören ve imzalanan protokollerin ardından açıldı.

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı ve Ödül Töreni Gerçekleşti

Buyer Network Business tarafından düzenlenen “Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı ve Ödül Töreni” 20 Kasım Çarşamba günü İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

“Hipertansiyon, Dünyanın En Önemli Sağlık Sorunlarındandır”

Ulusal Hipertansiyon Forumu Çalıştayı, 25 Kasım’da İstanbul Üniversitesi Rektörlük Binası Kılıçlık Salonu’nda gerçekleştirildi.

İSTANBUL TTO ÜSİMP Ulusal Patent Fuarı ve Kongresi’ne Katıldı

5. ÜSİMP Ulusal Patent Fuarı ve Üniversite Sanayi İş birliği Ulusal Kongresi 27-28 Kasım tarihlerinde İstanbul Harbiye Askeri Müzesi’nde gerçekleşti.

“Hipertansiyon, Dünyanın En Önemli Sağlık Sorunlarındandır”

Ulusal Hipertansiyon Forumu Çalıştayı, 25 Kasım’da İstanbul Üniversitesi Rektörlük Binası Kılıçlık Salonu’nda gerçekleştirildi.

Okyanus Koleji Fen Lisesi Öğrencilerini Entertech’te Misafir Ettik

İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa Kariyer Merkezi ve Okyanus Koleji Bilimsel Araştırma ve Geliştirme Merkezi (BARGEM) iş birliği ile düzenlenen “Kariyer Staj Programı” kapsamında fen lisesi öğrencileri 22 Kasım Cuma günü Teknokent’imizi ziyaret etti.

Diyarbakır’dan Dünyaya Uzanan Başarı Öyküsü

İstanbul Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi işbirliğiyle gerçekleştirilen “Eczaneden Sanayiye Bir Başarı Hikâyesi” başlıklı sunum perşembe günü İstanbul Üniversitesi Rektörlük binası Doktora Salonu’nda gerçekleştirildi.

MMG 4. Ar-Ge & İnovasyon Zirvesi ve Sergisi’ne Katılım Gösterdik

İstanbul Teknokent olarak katılım gösterdiğimiz MMG 4. Ar-Ge & İnovasyon Zirvesi ve Sergisi 23-24 Ekim tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Salonu’nda gerçekleşti.

TÜBİTAK-ARDEB 1001 Programı 2019 Yılı 2. Dönem Başvurularına İlişkin Önemli Bilgilendirme

Araştırma Destek Programları Başkanlığı (ARDEB) tarafından yürütülmekte olan “1001-Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı”nın 2019 yılı 2. dönem başvuruları 01 Ekim 2019 tarihinden itibaren alınmaya başlanmıştır.