“COVID-19 Sürecinin Sucul Ekosistemler Üzerine Etkisi” Etkinliğine Davetlisiniz

İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Fakültesi Dekanlığı tarafından düzenlenen “COVID- 19 Sürecinin Sucul Ekosistemler Üzerine Etkisi” konulu çevrim içi toplantı 10 Haziran Çarşamba günü saat 10:00’da düzenlenecektir.

COVID-19 İLE MÜCADELE VE DAYANIKLILIK PROGRAMI

İstanbul Kalkınma Ajansı COVID – 19 ile mücadele kapsamında yeni bir çağrıya çıktı. Çağrı kapsamındaCOVID-19 salgın riski ile mücadeleye katkı sağlayacak ve salgının etkilerinin azaltılmasına yönelik acil çözüm sunan projelerin desteklenmesi hedeflenmektedir.

“Mühendislikte Topuk Sesleri” Etkinliğimiz Yoğun Katılım ile Gerçekleşti

İstanbul Teknokent Entertech olarak destekçisi olduğumuz The Institute of Electrical and Electronics Engineers İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa (IEEE İÜC) öğrenci kolu işbirliği ile düzenlenen “Mühendislikte Topuk Sesleri (MTS)” etkinliğimiz 4-5 Mart tarihlerinde İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi’nde gerçekleşti.

Deloitte Akademi ile “Şirket Değerleme Eğitimi” Gerçekleşti

Deloitte Akademi iş birliği ile Teknokentimizde düzenlenen “Şirket Değerleme” eğitimi Entertech uzmanlarının ve firmalarının katılımı ile gerçekleştirildi. 2 gün boyunca devam eden eğitime Entertech’in yanı sıra TTO uzmanları ve firma yetkilileri de katılım sağladı.

Tübitak, Üniversite-Sanayi Konusunda Bir Çalıştay Gerçekleştirdi

TÜBİTAK tarafından organize edilen “Üniversite-Sanayi İşbirliği Projelerinde TTO’ların Rolü” çalıştayı 9 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirildi.

BİGG Programı Sunumları Yapıldı

Teknoloji ve yenilikçi fikirleri desteklemek amacıyla İstanbul Teknokent ve Arçelik Garage paydaşlığında gerçekleştirilen TÜBİTAK Bireysel Genç Girişim (BİGG) Programı’na yapılan başvurular kurum tarafından değerlendirildi.

“GETEK’19” Etkinliği Düzenlendi

Destekçileri arasında yer aldığımız Gelişen Teknoloji Günleri “GETEK’19” etkinliği IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa öğrenci kolu iş birliği ile 26-27 Kasım tarihleri arasında İÜC Mühendislik Fakültesi’nde gerçekleşti.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa’dan Siber Güvenlik Atağı

Akıllı cihazların siber güvenlik testlerinin yapılması amacıyla İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa’da kurulan Nesnelerin İnterneti Ekosistemi Güvenlik Test ve Değerlendirme Merkezi (ISTEC) düzenlenen tören ve imzalanan protokollerin ardından açıldı.

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı ve Ödül Töreni Gerçekleşti

Buyer Network Business tarafından düzenlenen “Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı ve Ödül Töreni” 20 Kasım Çarşamba günü İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

“Hipertansiyon, Dünyanın En Önemli Sağlık Sorunlarındandır”

Ulusal Hipertansiyon Forumu Çalıştayı, 25 Kasım’da İstanbul Üniversitesi Rektörlük Binası Kılıçlık Salonu’nda gerçekleştirildi.