Paylaş

 

TÜBİTAK Araştırma Destek Programları Başkanlığı (ARDEB) ve İstanbul Teknoloji Transfer Ofisi (İSTANBUL TTO) iş birliği ile proje geliştirme ve yazma çalışmalarını desteklemek amacıyla 29 Aralık 2020 Salı günü, Saat 10:30’da TÜBİTAK-EEEAG Koordinatörü Sn. Altuğ ÇİL’in katılımıyla düzenleyeceğimiz “TÜBİTAK ARDEB Destek Programları Bilgilendirme Toplantımıza” davetlisiniz.

TÜBİTAK, Bilim insanlarının yurt içi ve yurt dışı akademik faaliyetlerini burs ve ödüller ile destekleyerek, üniversitelerimizin, kamu kurumlarımızın ve sanayimizin projelerini fonlayarak, ülkemizin rekabet gücünün artırılması hedeflerine her gün bir yenisini eklemektedir. Üniversitelerde, Teknoloji Transfer Ofisleri ile iş birliği halinde ilerleyerek ulusal ve uluslararası proje tanıtım faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu çalışmalarımız kapsamında İSTANBUL TTO ve TÜBİTAK işbirliği ile düzenlediğimiz destek programları tanıtımı, proje başvurularında dikkat edilmesi gereken hususlar ve değerlendirme süreci konularında bilgi verilecektir. Etkinlikte ayrıca TÜBİTAK proje başvuru ve değerlendirme süreçlerinde yapılan yenilikler ile ilgili de bilgilendirme gerçekleştirilecektir.

Bu önemli etkinliğe siz değerli katılımcıları davet eder, online başvuru sistemi 15.02.2021 tarihinde açılacak olan TÜBİTAK-1001 programı ve diğer ARDEB programlarına yapılacak başvurularınızda sizlere destek sağlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

TÜBİTAK ARDEB DESTEK PROGRAMLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Tarih: 29 Aralık 2020, Salı   Saat: 10:30

Etkinliğin Yapılacağı Zoom Linki:

https://istanbul-edu-tr.zoom.us/j/92058620022?pwd=cVpwRjllZGswaWhaQVVhZEJ3ZEs5Zz09

ID: 920 5862 0022

Şifre: 719091